Zostań dealerem develop

Szanowni Państwo,
Firma Develop ma bogatą i piękną historię. Develop powstał w 1948 roku w Gerlingen, w Niemczech. Od zawsze produkty Develop były znane, rozpoznawalne i bardzo wysoko cenione.Develop od zawsze należał do grona marek – symboli nowoczesności, precyzji i wyznaczania najnowocześniejszych światowych trendów. Aktualnie Develop wyznacza nową kategorię w dziedzinie drukarek – kopiarek. Nasze urządzenia kolorowe są zrealizowaniem marzeń konstruktorów drukarek na świecie. Europejskie statystyki potwierdzają, że jak do tej pory niemal wszystkie marki nie są w stanie nawet konkurować z nami, zwłaszcza kolorowe i produkcyjne (wysokonakładowe). Drukarki Develop są przeznaczone dla profesjonalistów, dla najbardziej wymagających użytkowników.
Develop to Najnowocześniejsze Drukarki Świata!
W Europie Develop ma bardzo dobrą pozycję, a w niektórych krajach nawet jest numerem jeden spośród wszystkich „marek drukarkowych”! Develop w Polsce nie miał najszczęśliwszych Reprezentantów. 1 maja 2004 roku, z chwilą wejścia Polski do Unii Europejskiej Develop wyznaczył nas, firmę Ben do roli Przedstawiciela Develop w Polsce. Jak się okazało, nasza firma Ben to dzisiaj „Najszybciej rozwijający się Krajowy Dystrybutor Develop na Świecie”.

Nasza oferta współpracy dla firm drukarkowych – Dealerów Develop jest wspaniała, zwłaszcza dla firm ambitnych, świadomych i realnie patrzących w przyszłość. Biorąc pod uwagę naszą firmę, naszą politykę marketingową, markę Develop z jej wybitnymi produktami i cenami nie ma w Polsce lepszego Partnera dla Państwa na rozwój. Nikt Państwu nie da lepszej perspektywy niż nasza firma Ben razem z marką Develop.

Razem z Dealerami Develop w każdym zakątku Polski jesteśmy w stanie zagwarantować serwis urządzeń na najwyższym, światowym poziomie.

Dyrektor
Zbigniew Dziczkowski
+48 602 232 570