O firmie

W województwie Śląskim jesteśmy niekwestionowanym liderem spośród firm zajmujących się najnowocześniejszymi rozwiązaniami przepływu dokumentów: drukowaniem, kopiowaniem, faksowaniem oraz skanowaniem.

Szczególna troska o Klientów, Partnerów Biznesowych i Dealerów wraz z naszym profesjonalizmem zostały docenione przez światowe Korporacje.

Posiadamy zaszczytny tytuł:

Generalnego Przedstawiciela

logo-develop

w Polsce.

Nasza wiedza i poświęcenie zapewnia Państwu najnowocześniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania realnie obniżające koszty w biurze. Naszym Klientom i Dealerom udzielamy ogromnego wsparcia technicznego i informatycznego.

Wraz z Autoryzowanymi Dealerami w całej Polsce gwarantujemy Państwu satysfakcję z użytkowania najnowocześniejszych urządzeń Develop.

Wyprzedzając czas wchodzimy w nową rzeczywistość kolorów cyfrowych. Bezpieczeństwo, bezkonkurencyjna jakość, a zarazem ekonomia, szybkość, uniwersalność pozwalają na wszechstronne wykorzystanie DEVELOP w każdej najbardziej wymagającej firmie. Naszą ofertę kierujemy do każdego, komu zależy na podniesieniu efektywności pracy w firmie, zaoszczędzeniu czasu oraz znacznym obniżeniu kosztów.

W światowym trendzie kserokopiarkowym gdzie urządzenia monochromatyczne zastępowane są kolorami nasze urządzenia DEVELOP znajdują się w czołówce najlepszych marek. Stosunek jakości urządzeń do ceny zakupu, jak i kosztów eksploatacji czyni nasze produkty bezkonkurencyjnymi na rynku kserokopiarkowym.

Zapraszamy do współpracy.