Serwis

Od czasu, gdy w latach 40-tych dr. Walter Eisbein zaprezentował światu pierwszą kserokopiarkę DEVELOP "Blitz" D10 charakterystyczne czerwone, pochyłe litery DEVELOP zagościły w milionach biur na całym świecie zdobywając rzesze zadowolonych klientów a hasło "posiadam Developa" stało się powodem do dumy oraz świadomości dokonania najlepszego z możliwych wyborów.

 

Od 60 lat DEVELOP słynie z wyjątkowych urządzeń kopiująco-drukujących. Stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz usług serwisowych spowodowało, że DEVELOP stał się liderem druku cyfrowego.

 

 

Firma BEN od 1988 roku istnieje na rynku branży ksero i może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w sprzedaży i serwisie kserokopiarek. Wieloletnia współpraca z wieloma liczącymi się instytucjami państwowymi i firmami prywatnymi zaowocowała w postaci wysoce wykwalifikowanej kadry pracowniczej, potrafiącej sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Nasze kompetencje zostały potwierdzone poprzez uzyskanie certyfikatów dla najszybciej rozwijającego się dystrybutora marki Develop, certyfikatu dla jednego z 5 najlepszych serwisów marki Develop oraz certyfikat ISO 9001:2008 obejmującego swoim zakresem serwis, sprzedaż, dzierżawę urządzeń kopiująco-drukujących oraz wdrażanie rozwiązań informatycznych.

 

     

 

 

Firma BEN wraz z rozbudowaną siecią autoryzowanych partnerów w całej Polsce jest w stanie zapewnić Państwu profesjonalny serwis kserokopiarek oraz zaawansowanych urządzeń produkcyjnych. Rozbudowany system szkoleń w Polsce oraz za granicą (centra szkoleniowe Develop w Niemczech i na Malcie oraz KIP w Akwizgranie) obejmujący swoim zakresem nie tylko naszych pracowników ale i partnerów naszej firmy pozwala nam zachować pewność, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym możliwym poziomie. Jako Generalny Przedstawiciel marki DEVELOP w Polsce  oraz Autoryzowany Przedstawiciel marki KIP posiadamy pełną autoryzację na sprzedaż, serwis oraz konserwację urządzeń tych marek.

 

 

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy możliwość skorzystania z umowy materiałowo-serwisowej zarówno na urządzenia, które już Państwo posiadacie jak i na urządzenia, których zakup lub dzierżawę umożliwi Państwu nasza firma. Umowa materiałowo-serwisowa daje Państwu gwarancję stabilnej pracy urządzenia oraz wysokiej jakości wydruków. Przez cały okres trwania umowy zawsze na czas będą dostarczane i wymieniane materiały eksploatacyjne oraz części zamienne, dokonywane będą okresowe przeglądy urządzenia, diagnostyka oraz kontrola jakości wydruku bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych, czasami trudnych do oszacowania przy eksploatacji własnej kosztów. Państwa koszty związane z eksploatacją urządzenia będą obliczane na podstawie liczby miesięcznie wykonanych wydruków co pozwoli na proste zaplanowanie wydatków ponoszonych przez Państwa firmę na druk dokumentów czy utrzymanie systemu elektronicznego obiegu dokumentów.

 

Nasza oferta serwisowa obejmuje:

 • doradztwo i audyty przedsprzedażowe
 • instalację i konfigurację nowych urządzeń DEVELOP oraz KIP do pracy w Państwa sieci
 • szkolenia z zakresu obsługi oraz konfiguracji urządzeń wielofunkcyjnych
 • okresowe przeglądy techniczne i konserwację urządzeń
 • naprawę urządzeń u klienta lub w siedzibie naszej firmy
 • udostępnienie urządzenia zastępczego na czas naprawy
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzony przy użyciu oryginalnych części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych
 • stały dostęp do części zapasowych oraz materiałów eksploatacyjnych
 • profesjonalną obsługę serwisową zaawansowanych urządzeń produkcyjnych druku cyfrowego
 • kalibrację urządzeń produkcyjnych przy wykorzystaniu oprogramowania Color Care oraz spektrofotometrów i1
 • kalibrację kontrolerów druku (Develop, Konica Minolta, EFI, Creo)
 • tworzenie profili ICC
 • oferujemy również możliwość obsługi serwisowej urządzeń: HP, Lexmark, Canon, Konica Minolta, Kyocera, Toshiba, Ricoh, Oce i innych

 

Działamy głównie na terenie województw: śląskiego, małopolskiego i mazowieckiego jednak dzięki rozbudowanej sieci dealerskiej obejmującej ponad 80 firm jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę serwisową na terenie całej Polski. 

 

Zgłoszenia serwisowego  oraz zamówienia materiałów eksploatacyjnych możecie Państwo dokonać w dogodny dla Państwa sposób:

 • telefonicznie korzystając z numeru tel. +48 32 328 28 84
 • wysyłając wiadomość e-mail na adres serwis@ben.com.pl
 • korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się na dole strony

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

 

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy
- pole wymagane