Aktualności

dstore – nowy sklep z aplikacjami biznesowymi dla urządzeń DEVELOP piątek, 9 października 2015

Smartfony uprościły nasze życie – a aplikacje które możemy na nich zainstalować to niewątpliwie jedna z największych atrakcji w naszym codziennym życiu. Dotychczas pobieranie i instalowanie aplikacji na urządzeniach wielofunkcyjnych nie było tak proste jak dla smartfonów. Aby uprościć tą procedurę i uczynić urządzenia ineo jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla użytkowników biurowych, został opracowany dstore – sklep z aplikacjami dla .urządzeń DEVELOP.

dstore_web_header_home

Bezpośredni dostęp do inteligentnych aplikacji biznesowych

dstore jest to nowy i prosty sposób na przeglądanie i pobieranie aplikacji biznesowych prosto z panelu operacyjnego urządzenia DEVELOP ineo. Fakt, że aplikacje biznesowe są dostępne, gdy są tylko potrzebne dodaje atrakcyjności i zwiększa możliwości dostosowywania każdego MFP ineo. Ponadto dstore ma jeszcze więcej zalet. Wszystkie aplikacje (jak i sam dstore) może być zdalnie aktualizowany, więc nie jest wymagana wizyta serwisanta do aktualizacji lub instalacji.

Kolejną atrakcyjną cechą jest to, że dstore daje dostęp użytkownikom do rozwiązań opartych o chmurę takich jak Google Drive™ lub Google Gmail™, a także szereg przydatnych szablonów papierów, które mogą być drukowane bezpośrednio z urządzenia.

ineo w chmurach

Jednymi z najbardziej przydatnych aplikacji dostępnych poprzez dstore są te, które łączą ineo z chmurą. Umożliwiają ona zeskanowane dokumentów i przesłane ich bezpośrednio jako załącznik e-mail lub do folderu Dysk Google™. Dodatkowo,  wiadomości e-maile lub dokumenty mogą być drukowane bezpośrednio z Dysku Google ™ lub Google Mail ™. Oznacza to, że łącze ineo jest prawdziwą oszczędność czasu dla użytkowników biurowych.

Kolejne rozwiązanie, które upraszcza pracę w biurze.

powrót
Formularz kontaktowy
- pole wymagane