Praca

Jesteśmy Generalnym Przedstawicielem DEVELOP w Polsce. Firma nasza stale podnosi swój prestiż i pozycję w Polsce. Mamy ogromne sukcesy w branży. Jesteśmy doskonałą
firmą dla bardzo ambitnych i chcących się uczyć Zatrudnionych. W ofercie posiadamy bezwzględnie najatrakcyjniejsze urządzenia druku cyfrowego na świecie.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Serwisu - Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, konfiguracja oraz obsługa serwisowa urządzeń drukująco-kopiujących u klientów
  • Szkolenie klientów w zakresie prawidłowej obsługi urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych i informatycznych
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Product Manager Urządzeń Produkcyjnych Druku Cyfrowego DEVELOP

Wymagania:

  • doświadczenie w dziedzinie druku cyfrowego, offsetowego lub wykształcenie poligraficzne,
  • szczera chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • prawo jazdy kategorii B.

Gwarantujemy:

  • doskonałe warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • wyjątkowo ciekawą i atrakcyjną pracę,
  • wysoką płacę,
  • system szkoleń.

  • nieustanne dążenie do kształcenia i rozwoju siebie i innych,
  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji,
  • wyznaczanie kierunków działań marketingowych przez firmę Ben w Polsce,
  • aktywne uczestnictwo w szeroko pojętych działaniach marketingowych i PR.

Zbigniew Dziczkowski
Dyrektor

Oferty proszę składać na adres:
zdziczkowski@ben.com.pl
praca@ben.com.pl