Praca

Jesteśmy Generalnym Przedstawicielem DEVELOP w Polsce. Firma nasza stale podnosi swój prestiż i pozycję w Polsce. Mamy ogromne sukcesy w branży. Jesteśmy doskonałą
firmą dla bardzo ambitnych i chcących się uczyć Zatrudnionych. W ofercie posiadamy bezwzględnie najatrakcyjniejsze urządzenia druku cyfrowego na świecie. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Serwisu

Warszawa
$10/ MO
    Zakres obowiązków:
  • Instalacja, konfiguracja oraz obsługa serwisowa urządzeń drukująco-kopiujących u klientów
  • Szkolenie klientów w zakresie prawidłowej obsługi urządzeń
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych i informatycznych
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Product Manager Urządzeń Produkcyjnych Druku Cyfrowego DEVELOP

Warszawa
$10/ MO
  • nieustanne dążenie do kształcenia i rozwoju siebie i innych
  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji
  • wyznaczanie kierunków działań marketingowych przez firmę Ben w Polsce
  • aktywne uczestnictwo w szeroko pojętych działaniach marketingowych i PR
Wymagania:
  • doświadczenie w dziedzinie druku cyfrowego, offsetowego lub wykształcenie poligraficzne
  • szczera chęć podnoszenia kwalifikacji
  • prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • doskonałe warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • wyjątkowo ciekawą i atrakcyjną pracę
  • wysoką płacę
  • system szkoleń